Apie PROGRESS

   Apie PROGRESS galima kalbėti dviem skirtingais aspektais - kaip apie galingą reliacinę duomenų bazę arba kaip apie firmą, kuri sudarė šį produktą ir kuri pilnai vadinama "PROGRESS Software Corporation" (toliau PSC). Pirma sąvoka - siauresnė, bet butent šiame kontekste dažniausiai kalbama arba prisimenama apie PROGRESS.

   PROGRESS RDBMS - tai 'enterprise' lygio reliacinės duomenų bazės valdymo sistema, kuri pagal našumą ir galimybes konkuruoja su tokiomis garsiomis DB sistemomis kaip Oracle, MS SQL Server, Informix ir Sybase. Ji plačiai naudojama visame pasaulyje, o kai kuriose šalyse užima nuo 20 iki 50% DB rinkos (tokios kaip Olandija, Švedija, Australija ir aišku JAV). Baltijos šalyse plačiausiai PROGRESS naudojamas Estijoje.
Darbui su duomenimis PROGRESS turi išvystytą 4GL kalbą. Ta pati kalba naudojama ir programuojant vartotojo interfeisą (kaip terminalinį, taip ir grafinį). Tokiu būdu pasiekiamas labai didelis darbo su duomenimis greitis. Be to PROGRESS turi ir standartinį SQL interfeisą, bet jis dirba lėčiau - ir tai nėra pagrindinis PROGRESS prioritetas. PROGRESS RDBMS kaina yra gana didelė ir yra palyginama su jo konkurentų kainomis, tačiau pagal TCO (Total cost of ownership) rodiklį - ji yra kiek pigesnė, esant tokiam pat našumui ir vartotojų licencijų skaičiui. Šis rodiklis daro ją gana patrauklia didelėse korporacijose ir ypač bankiniame sektoriuje, kur vartotojų skaičius siekia 10000 ir kurie yra išmėtyti po visą pasaulį. PROGRESS'u naudojasi tokios žymios korporacijos, kaip Boeing, Yahoo, Pepsi, Ford ir kitos. Plačiau apie PROGRESS ir jo klientus galima perskaityti oficialiame PSC tinklapyje - www.progress.com.

   PROGRESS Software Corp. arba PSC yra pasaulyje pripažinta kompanija, tiekianti programinę įrangą, konsultavimo ir apmokymo paslaugas ir techninę pagalbą e-verslo sprendimams. Ji turi daugiau kaip 2,000 nepriklausomų programinės įrangos tiekėjų (ISV). PROGRESS programinų produktų pagalba sukurtų aplikacijų bendra metinė pardavimų suma viršyja 5 milijardus USD. Daugiau nei 40,000 organizacijų iš 100 šalių naudojasi PSC sukurtomis technologijomis.

   Čia galite peržiūrėti mūsų programinę įrangą, kuri panaudoja PROGRESS RDBMS kaip serverinę duomenų bazę:

   Žemiau pateiktos kelios svarbiausios nuorodos į PROGRESS tematikos puslapius:


-->